Vas tjeckiskt glas

Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas
Vas tjeckiskt glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, 1900-talets andra hälft, Miracle Studio, Tjeckien, polykromt glas med metalldekor i form av fiskar, signerad höjd 29 cm

708509

2019-11-30