Göran Warff ´´Basterville´´ bordslampa
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN WARFF, ´´Baskerville´´, bordslampa, 2000-tal, presentationsår 2008, Kosta Boda, fot i klarglas med blått underfång, skärm i svart metal, signerad Kosta Boda G Wärf 7090823, höjd ca 50 cm
Nyskick, instruktion medföljer
708514
2019-11-29