Göran Warff ´´Basterville´´ bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN WARFF, ´´Baskerville´´, bordslampa, 2000-tal, presentationsår 2008, Kosta Boda, fot i klarglas med blått underfång, skärm i svart metal, signerad Kosta Boda G Wärf 7090823, höjd ca 50 cm

Nyskick, instruktion medföljer

708514

2019-11-29