Roy Lichtenstein

Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein
Roy Lichtenstein

Klubbat för:

29 000 SEK

25 000 SEK

ROY LICHTENSTEIN (1923-1997), "Mirror Series: Mirror #5", litografi och serigrafi i färger, 1972, signerad, daterad och numrerad rf Lichtenstein -80, 43/80, ca 102x74 cm

Veck/skada i övre hörnet (under passepartout)

708520

2019-12-06