Roy Lichtenstein
Klubbat för:
29 000 SEK
25 000 SEK
ROY LICHTENSTEIN (1923-1997), "Mirror Series: Mirror #5", litografi och serigrafi i färger, 1972, signerad, daterad och numrerad rf Lichtenstein -80, 43/80, ca 102x74 cm
Veck/skada i övre hörnet (under passepartout)
708520
2019-12-06