Sopfransaxofon

Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon
Sopfransaxofon

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOPRANSAXOFON, Tonecraft, 1900-talets andra hälft, Tyskland, modellnr 4954, made in GDR, exl munstycke längd ca 65 cm

Bruksslitage samt ärgning, fodral medföljer

708567

2019-12-02