Gustav Bolin olja

Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja
Gustav Bolin olja

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUSTAV BOLIN (1920-1999): Komposition med trä och sten, signerad Bolin, olja på duk, ca 86x112 cm

708575

2019-11-30