Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Trädgården", 1986, signerad L. Jirlow, numrerad 129/310, färglitografi, bladmått ca 54x68 cm

708578

2019-11-30