Vicke Lindstrand Gasell Upsala Ekeby

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, figurin, Upsala Ekeby, i form av en liggande gazell, glasyr i gult, brunt och svart, oglaserade horn, monogramsignerad VL, höjd 50,5 cm

Mikronagg kan förekomma

708580

2019-11-30