Damskrivbord

Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord
Damskrivbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, omkring mitten av 1900-talet, England, stomme i mahogny, toppskiva delvis klädd med konstläder, höjd ca 78,86x47 cm

Bruksslitage

708586

2019-11-30