George Chambers

George Chambers
George Chambers
George Chambers
George Chambers
George Chambers
George Chambers

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GEORGE CHAMBERS JR. (1830-1868): Segelbåt vid kusten, England, signerad G Chambers, daterad 1856, olja på duk, ca 31x50 cm

Krackelyr

708608

2019-11-30