Ludmila Pawlowska

Ludmila Pawlowska
Ludmila Pawlowska
Ludmila Pawlowska
Ludmila Pawlowska
Ludmila Pawlowska
Ludmila Pawlowska

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUDMILA PAWLOWSKA (född 1964): "Ängel-beskyddaren", olja på träpannå, signerad á tergo Ludmila Pawlowska, ca 60x60 cm

708631

2019-11-29