Monica Lorentzon olja på duk

Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk
Monica Lorentzon olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Picknick, signerad M. Lorenzon, olja på pannå, ca 81x65 cm

708633

2019-11-30