Siri Derkert oljemålning

Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning
Siri Derkert oljemålning

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Sittande man, signerad med stämpel, målad ca 1944-45, olja på pannå, ca 36x22 cm

Proveniens: Malmö Konsthall 1976

708646

2019-11-30