Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): Sittande man, signerad med stämpel, målad ca 1944-45, olja på pannå, ca 36x22 cm
Proveniens: Malmö Konsthall 1976
708646
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här