Golvlampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HW ARMATUR, golvlampa, omkring 1900-talets mitt, mässing och svartlackerad metall, skärm i perforerad grön- och vitlackerad plåt, skyltmärkt, höjd och sänkbar, höjd ca 129 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
Slitage och repor, skärm med fläckar
708647
2019-11-29