Vitrinskåp
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, nyrenässans-stil, mahogny, inredd med två hyllplan beklädda med mörklblå sammet, sarg uppepå, höjd ca 145, 61x31 cm
Smärre blekage på toppskivan, fuktringar, slitage
708650
2019-11-30