Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, nyrenässans-stil, mahogny, inredd med två hyllplan beklädda med mörklblå sammet, sarg uppepå, höjd ca 145, 61x31 cm

Smärre blekage på toppskivan, fuktringar, slitage

708650

2019-11-30