Per Månsson oljemålning

Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning
Per Månsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER MÅNSSON (1892-1976): "Studentteater", signerad P. Månsson, olja på duk, ca 90x120 cm

Duken något ospänd

708673

2019-11-30