Bertil Brolin oljemålning

Bertil Brolin oljemålning
Bertil Brolin oljemålning
Bertil Brolin oljemålning
Bertil Brolin oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL BROLIN, kustlandskap, olja på duk, signerad, 50 x 61 cm.

Sedvanligt ytslitage.

708696

2019-12-10