Kuverttallrikar

Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st ,1900-talets andra hälft, Norge, tenn, diameter ca 28 cm

Bruksslitage och repor

708698

2019-11-30