Barstolar Alexander Lervik
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ALEXANDER LERVIK, barstolar, 4 st., Piano, förkromat stål och s k Purgummi (gjutet gummi), 2010-tal, Johanson Design, formgivna 2007, sitthöjd ca 60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
708702
Päivämäärä:
2019-12-24