Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981) och STIG LINDBERG (1916-1982): Gustavsberg skålar, glaserat stengods, signerade i godset, höjd mellan ca 6,5-8 cm
Ingår i keramik temaauktion
Smärre slitage
708706
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här