Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, Nybro Armaturfabrik, 1960/70-tal, mässing, undertill märkt "NAFA", höjd med skärm ca 157 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, blekt skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
708709
2019-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner