Golvlampa Nybro Armaturfabrik

Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik
Golvlampa Nybro Armaturfabrik

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, Nybro Armaturfabrik, 1960/70-tal, mässing, undertill märkt "NAFA", höjd med skärm ca 157 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, blekt skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

708709

2019-11-30