Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk, 1700-talets slut, stomme i förgylld mässing, för 8 ljus, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 85, diameter 68 cm
Slitage, nagg, ett spröt skadat
708722
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här