Ströare hårborste mm silver

Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver
Ströare hårborste mm silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STRÖARE, 2 st, HÅRBORSTE, KAKTÅNG, BESTICK, udda, silver, total vikt exkl bortse ca 598 g

Smärre bucklor o skador

708732

2019-12-01