Oidentifierad konstnär porträtt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Porträtt föreställande Katarina den stora, kopia efter A. Peyne Gripsholm-86, olja på pannå, 45x39 cm

708747

2019-12-01