Serveringsbord nygustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBORD, 1900-talets början, nygustaviansk stil, i etage, fanér i valnöt, övre etage med löstagbar bricka, beslag i mässing i form av bl a fleuroner, höjd ca 82, 88x56 cm

Slitage, repor, blekt

708748

2019-12-01