Ernest gordon Åfors, vas

Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas
Ernest gordon Åfors, vas

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNEST GORDON, Åfors, vas. 1950-/60-tal, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

708752

2019-12-01