Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPA, 1900-talets andra kvartal, blästrat glas, dekor av kvinnofigur med harpa, 3 ljuspunkter, mått 59x15x10 cm

Några nagg, ej funktionstestad

708759

2019-12-11