Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
VÄGGLAMPA, 1900-talets andra kvartal, blästrat glas, dekor av kvinnofigur med harpa, 3 ljuspunkter, mått 59x15x10 cm
Några nagg, ej funktionstestad
708759
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här