Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TAKLAMPA / VÄGGLAMPA, 1900-talets andra kvartal, blästrat glas, dekor av växter, mässingsfästen, för 2 lysrör., mått 62x25x9,5 cm
Några nagg, mindre skada på fäste, ej funktiosntestad
708760
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här