Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TAKLAMPA / VÄGGLAMPA, 1900-talets andra kvartal, blästrat glas, dekor av växter, mässingsfästen, för 2 lysrör., mått 62x25x9,5 cm

Några nagg, mindre skada på fäste, ej funktiosntestad

708760

2019-12-11