Piedestaler i form av en elefanter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1980-tal, glaserat lergods med polykrom dekor, i form elefanter, höjd ca 52 cm

Smärre slitage, nagg kan förekomma

708761

2019-12-01