Sven Palmqvist skål

Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN PALMQVIST, "Kantara", skål, Orrefors, oval med vågig mynning, signerad Orrefors Kantara S. Palmqvist, diamater ca 18 cm

Smärre slitage

708775

2019-12-01