Pottställ för barnpotta

Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta
Pottställ för barnpotta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

POTTSTÄLL, 1800-tal, furu, för barnpotta, höjd ca 52, 28x25 cm

Spikar som sticker ut, smuts, ställvisa avslag, repor

708785

2019-12-01