Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
POTTSTÄLL, 1800-tal, furu, för barnpotta, höjd ca 52, 28x25 cm
Spikar som sticker ut, smuts, ställvisa avslag, repor
708785
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här