Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

SÄNGBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, utan marmorskiva, furu samt valnöt, inredd med enkel hyllplan, höjd ca 70, 35x27 cm

Utan marmorskiva, smuts, spik som sticker ut på baksidan, slitage på faner

708789

2019-12-01