ROyal Copenhagen samt Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, FIGURINER samt VAS, 6 dlr, bestående av 1 bordslampa, 1 vas, 1 figurin, 1 mindre vas, samtliga Royal Copenhagen, 2 st figuriner i form av fåglar, Rörstrand, höjd på bordslampa ca 52, vas, 20, mindre vas 6, figurin, 18, fågelfiguriner höjd ca 6,5 cm

Bruksslitage, mikronagg figurinerna i form av fåglar

708796

2019-12-01