ROyal Copenhagen samt Rörstrand
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, FIGURINER samt VAS, 6 dlr, bestående av 1 bordslampa, 1 vas, 1 figurin, 1 mindre vas, samtliga Royal Copenhagen, 2 st figuriner i form av fåglar, Rörstrand, höjd på bordslampa ca 52, vas, 20, mindre vas 6, figurin, 18, fågelfiguriner höjd ca 6,5 cm
Bruksslitage, mikronagg figurinerna i form av fåglar
708796
2019-12-01