Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TRÅGSOFFA, rokoko, 1700-tal, träskuren dekor, sarg med rocailler och voluter mot gallerverk, svängda ben med volutformade avslut, längd ca 205 cm
Slitage, skador
708801
2019-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här