Trågsoffa rokoko

Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko
Trågsoffa rokoko

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokoko, 1700-tal, träskuren dekor, sarg med rocailler och voluter mot gallerverk, svängda ben med volutformade avslut, längd ca 205 cm

Slitage, skador

708801

2019-12-01