Arup Jensen oljemålning

Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARUP JENSEN (Danmark, 1906-1956): Hamnmotiv, signerad Arup Jensen, olja på duk, ca 65x96 cm

708803

2019-12-01