Hänge samt örhängen

Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen
Hänge samt örhängen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1-par, 14 k guld, syntetisk blå spineller, hänge Pekka Ilmari Aulin, Åbo, 1966, höjd ca 3,5 cm, örhängen snurrebussar stämplade Kuppittaan Kulta Oy, Åbo, längd ca 1,8 cm, totalvikt ca 8,2 g

Bruksslitage

708806

2019-12-01