Hänge samt örhängen
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGE, ÖRHÄNGEN, 1-par, 14 k guld, syntetisk blå spineller, hänge Pekka Ilmari Aulin, Åbo, 1966, höjd ca 3,5 cm, örhängen snurrebussar stämplade Kuppittaan Kulta Oy, Åbo, längd ca 1,8 cm, totalvikt ca 8,2 g
Bruksslitage
708806
2019-12-01