Fåtölj med fotpall Norell

Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell
Fåtölj med fotpall Norell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL,1900-talets andra hälft, Norell möbler, etikettmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, slitage kring klädsel

708818

2019-12-01