CG Wadell oljemålningar

CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar
CG Wadell oljemålningar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): (2), kopia efter Nils Forsberg, "En hjältes död" respektive kopia efter Gustaf Cederström, "Karl XII:s likfärd", respektive signerad CG Wadell, respektive olja på pannå, respektive ca 35x52 cm, ramade

708821

2019-12-01