Klubbat för:
3 400 SEK
4 500 SEK
PARTI SILVERBESTICK, ca 60 dlr, mestadels från Norge, samtliga stämplade 830 S, blandade modeller, skedar, dessertgafflar, serveringsbestick, tårtspade, mm, total vikt ca 1363 g
Bruksslitage
708834
2019-12-01