silverbestick

silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick
silverbestick

Klubbat för:

3 400 SEK

4 500 SEK

PARTI SILVERBESTICK, ca 60 dlr, mestadels från Norge, samtliga stämplade 830 S, blandade modeller, skedar, dessertgafflar, serveringsbestick, tårtspade, mm, total vikt ca 1363 g

Bruksslitage

708834

2019-12-01