Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, koppar, tidigt 1900-tal, handtag i mässing, signerad TR. Bäcklund Lycksele, höjd ca 42 cm, diameter ca 46 cm

Slitage, bucklor

708840

2019-12-01