Skåp Swedsih Modern

Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern
Skåp Swedsih Modern

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Swedish Modern, stomme fanerat med teak, kantlister i bok, ben i massiv bok, längd 110 cm, bredd 45 cm, höjd 147 cm

Ingår i tema "Utvald nordisk design"

Bruksslitage, några repor och märken, ej tillhörande nyckel.

708842

2019-12-07