Antonia Saura litografi

Antonia Saura litografi
Antonia Saura litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANTONIO SAURA (Spanien, 1930-2001): Komposition, signerad Saura, numrerad 219/225, litografi, bladmått ca 49,5x35 cm

708869

2019-12-01