Erik Höglund hallmöbel

Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel
Erik Höglund hallmöbel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND, (2 dlr) hallmöbel, bestående av spegel med tillhörande bord, 1970-tal, Eriksmålaglas, Eriksmåla, bemålat trä i rött och rosa, spegel med etikettmärkt samt brännmärkt, numrerad 760, hallbordet med låda i sarg, brännmärkt inuti lådan, mått spegel ca 117x67, bordets höjd ca 47, 75x35 cm

Smärre slitage/färgbortfall, smärre smuts, bakstycket på spegel aning lös, smärre fläckar inuti lådan

708870

2019-12-01