Vas porslin Kina troligen 1900-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, porslin, Kina, troligen 1900-tal, oxblodsröd glasyr, höjd ca 32 cm

Bottenring med skador

708948

2019-12-06