Mässingsplåtar 2 st 1800-/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MÄSSINGSPLÅTAR, 2 st, 1800-/1900-tal, dekor med emblem, mått ca 35x36 cm samt 24,5x27 cm

Slitage, fläckar

708957

2019-12-06