Smoking samt Jaquette

Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette
Smoking samt Jaquette

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SMOKING, JAQUETTE och STORMHATT, smoking jacka samt olivgröna smokingbyxor, 1900-talets första hälft, strl ca 50/52, samt tredelad Jaquett, strl ca 50, vit halsduk i siden, fluga, diverse accesoarer för en gentleman samt käpp, stormhatt från London, storlek ca 56, samt ytterrock, av märket Van Gils.

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman´s Auction

Slitage. Bruksslitage

708961

2019-12-15