Else HErmansson oljemålning

Else HErmansson oljemålning
Else HErmansson oljemålning
Else HErmansson oljemålning
Else HErmansson oljemålning
Else HErmansson oljemålning
Else HErmansson oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELSE HERMANSSON (född 1900): hamnmotiv från Stockholm, signerad Else Hermansson, olja på pannå, 16x23 cm

708965

2019-12-01