Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, funkis, 1940-tal, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 100 cm

Bruksslitage

708966

2019-12-01